Rejs po Wołdze

Każdy rejs to niezapomniane przeżycie. To przygoda, która zostaje w pamięci przez długie lata. Planujesz wczasy na statku, ale nie wiesz, na który kierunek się zdecydować? Podróże i Rejsy mają dla Ciebie kuszącą propozycję…

Rejs po Wołdze to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają aktywnego odpoczynku oraz pragną poznać Rosję z nieco innej strony. Największy kraj na świecie z wielu względów budzi skrajne emocje. Zostawmy jednak w tyle politykę i stereotypy, skupiając się na tym, co w tym kraju najpiękniejsze.

Rejs po rzece Wołdze to wspaniałe chwile spędzone na poznawaniu Rosji niejako od środka. Piękna, tradycyjna architektura, niezwykłe okoliczności przyrody rosyjska gościnność i wygoda statku sprawią, że pokochasz to miejsce.

Rejs po Wołdze od Sankt Petersburga do Moskwy to idealna propozycja dla każdego!

Statek

Oddajemy Ci komfortowy statek wycieczkowy z restauracjami, barami, pokładem słonecznym z leżakami, salą konferencyjną, pralnią, sklepem z pamiątkami. Wygodne kajuty z łazienką i klimatyzacją spełnią Twoje oczekiwania, a posiłki oparte na tradycyjnej rosyjskiej kuchni rozpieszczą podniebienie.

Podczas rejsu możesz skorzystać z oferty animacji, które przybliżają kulturę Rosji.

moskwa

Formalności

Aby odbyć rejs po rzece Wołdze, należy mieć paszport ważny co najmniej pół roku od daty zakończenia rejsu, a także aktualną wizę (do uzyskania wizy zobowiązany jest klient).

Atrakcje turystyczne

W trakcie rejsu po Wołdze czeka Cię wiele wspaniałych atrakcji, podczas których poznasz dziedzictwo kulturowe Rosji. Z pokładu statku zobaczyć można piękne drewniane budownictwo lokalne z cudownymi cerkwiami i kościołami na czele. Zwiedzisz budzące zachwyt miasta jak Sankt Petersburg, Jarosław, Moskwa i inne. W każdym mieście przewidzianych jest mnóstwo wspaniałych atrakcji według przystępnego programu wycieczki. Podczas wizyt w poszczególnych miastach na trasie rejsu zobaczysz mnóstwo dzieł sztuki (między innymi w muzeum Ermitażu, gdzie wystawy zawierają 2700000 różnego rodzaju eksponatów) i zabytków z moskiewskim Placem Czerwonym na czele, centrum miasta i wiele innych atrakcji.

sankt petersburg

Rejs po rzece Wołdze to niezapomniane przeżycie. Sprawdź naszą ofertę!

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *